Ara
  • Fulya Genc

Şubat Ayı Bullet Journal Planı

En son güncellendiği tarih: Ağu 31

Bullet Journal metodunun en çok sevdiğim yanı ne biliyor musunuz? Kapak tasarımları falan bahane! Şubat gelmeden daha Ocak bitmeden Şubatı düşünmeye başlarsınız! Siz Pinterest'te kapak önerilerine baktığınızı zannedin, bir kere Şubat ayını planlamayı düşünüdünüz ya beyniniz çoktan Şubat ayını planlamaya başladı bile.


Bu ay benim için de böyle oldu işte. Kapak önerilerine bakmaya başlarken bir baktım ki kapak yapmak için vakit falan yok! İş çok iş çok! Hemen attım başlığımı altına kocaman yapılacaklar listesi. Dedim ya iş çok, hemen takvimi çizdim yanına ama unutmuşum Şubat 29 çekiyor bu sene sen onu yapma:)Sonra haftalık planlarımı gözden geçirdim, dedim ki madem iş çok o zaman en etkili şekilde kullanmalıyım bu sayfaları. O nedenle dikey tasarladım ki tüm işlerimi madde madde yazayım diye.İşte benim Şubat planlarım bu şekilde, ilham almak için diğer yazılarımıza göz atmayı unutma!


Ocak Ayı Bullet Journal


Nar Ajanda ile yapılmış farklı Şubat ayı tasarımlarına göz atmaya ne dersiniz? Siz de yaptıklarınızı bizimle instagram hesabımız üzerinden paylaşın, burada yerinizi alın!

37 görüntüleme

©2018 by narajanda.com. Proudly created with Wix.com